TOI TOI Latvija

 
 
You need to upgrade your Flash Player
 

Firmas vēsture

 

Viens no lielākajiem Vācijas uzņēmumiem „TOI TOI & Dixi Sanitarsysteme” nodarbojas ar pārvietojamo biotualešu  un sanitāro konteineru nomu un to apkopes pakalpojumiem. „TOI TOI & Dixi Sanitarsysteme” šajā pakalpojumu sfērā aizņemtas 2/3 Eiropas tirgus. Attīstot savu darbību Austrumeiropas virzienā, kompānija ir nodibinājusi Latvijas - Lietuvas – Polijas kopuzņēmumu SIA „TOI TOI Latvija”. Latvijas filiāle ir kļuvusi par vienu no vadošajiem uzņēmumiem biotualešu un sanitāro konteineru pakalpojumu jomā.

SIA „TOI TOI Latvija”  ir vienīgais pārstāvis Latvijas tirgū  kopš 2004.gada, kurš profesionāli apkalpo un piedāvā plašāko spektru sanitāro konteineru jomā - pašvaldībām, celtniecības kompānijām, kempingiem, festivāliem, brīvdabas pasākumiem, atpūtas parkiem un lielākajiem sporta maratoniem utt..

Uzskatam, ka viena no svarīgākajām SIA „TOI TOI Latvija” priekšrocībām ir spēja nodrošināt un profesionāli apkalpot, jebkura mēroga pasākumus atbilstoši visaugstākajiem standartiem sanitāro pakalpojumu sniegšanas jomā. Esam starptautisks uzņēmums ar uzņēmumu tīklu Eiropā, kas mums ļauj operatīvi piedāvāt  neierobežotus  tehniskos un cilvēku resursus.

 
 
 
 
 

Pārstāvniecības Latvijā

 

vairāk

 
 

Pārstāvniecības pasaulē

 
mapa świata

vairāk

 
Katalogs On-line