TOI TOI Latvija

 
 
You need to upgrade your Flash Player
 

Aktualitātes

 
 

Projekti

 

Positivus festivāls 2013

Pievienošanas datums: 2013-07-30 16:07

TOI TOI Latvija Positivus festivāls 2013

TOI TOI Latvija Positivus festivālā

Jau septīto reizi Salacgrīvā norisinājās mūzikas un mākslas festivāls Positivus. Šis gads nāca ar pārmaiņām, jo pirmo reizi festivāls notika 3 pilnas dienas. Līdz ar to kempinga pilsētiņa bija atvērta jau no ceturtdienas vakara līdz pat pirmdienas pēcpusdienai. Tas lika arī mums darīt visu iespējamo, lai festivāla apmeklētājiem un dalībniekiem būtu nodrošinātas augstākās kvalitātes sanitārās sistēmas.

Šajā gadā kopā ar festivāla organizatoriem pārplānojām tualešu izvietojumu, lai to padarītu ērtāku apmeklētājiem. Festivāla teritorijā uzstādījām vairāk kā 200 inventāra vienību (tualešu kabīnes, pisuāri, tualetes cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, portatīvās āra izlietnes), kuras vairākas reizes dienā apkalpoja 3 mūsu tehniskās mašīnas.  Kempinga pilsētiņa piedzīvoja patīkamas pārmaiņas - līdz šim izmantoto portatīvo izlietņu vietā uzstādījām divas izlietņu sistēmas, kurās nekad nebeidzas tīrais ūdens un tās bez maksas bija pieejamas jebkuram pilsētiņas iemītiekam. Realizējām arī pilnīgi jaunu projektu - Depozīts. Depozītā kempinga apmeklētājiem bija iespēja nodot glabāšanā sev vētīgas mantas (mašīnu atslēgas, dokmentus, portatīvos datorus utml) kā arī nodot uzlādei mobilos telefonus. Palielinājām arī kempinga maksas dušu konteineru skaitu līdz 3 vienībām, kas vienlaicīgi deva iespēju nomazgāties 30 cilvēkiem.

Neaizmirsām parūpēties arī par festivāla dalībniekiem un VIP viesiem. Backstage zonā uzstādījām tualešu un dušu konteinerus tikai priekš mūziķiem. VIP zonu nodrošinājām ar Premium sanitāro konteineru.

 

 

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/POSITIVUS_REALIZACIJA_2013/toitoi_positivus_realizacija_1.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/POSITIVUS_REALIZACIJA_2013/toitoi_positivus_realizacija_2.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/POSITIVUS_REALIZACIJA_2013/toitoi_positivus_realizacija_3.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/POSITIVUS_REALIZACIJA_2013/toitoi_positivus_realizacija_4.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/POSITIVUS_REALIZACIJA_2013/toitoi_positivus_realizacija_5.jpg

 

Iet atpakaļ