TOI TOI Latvija

 
 
You need to upgrade your Flash Player
 

Aktualitātes

 
 

Projekti

 

Summer Sound festivāls 2013

Pievienošanas datums: 2013-07-22 16:48

TOI TOI Latvija Summer Sound fetivāls 2013

TOI TOI Latvija Summer Sound festivālā

Šis Summer Sound festivālam bija jau trešais gads un mēs varem lepni teikt, ka jau kopš pašiem festivāla pirmsākumiem esam bijuši kopā ar to. Katru gadu festivāls aug un atīstās un mēs, portams arī katru gadu cenšamies tam dot ko jaunu no sevis. Šajā gadā tika palielināts mūsu inventāra (tualetes, pisuāri, izlietnes) skaits un nu jau tas stipri pārsniedza 100 vienības. Vadoties no iepriekšējo gadu pieredzes, papildus biotualešu un pisuāru skaits tika koncentrēts pludmales zonā, kur notika lielākie koncerti.

Lielākais jaunums, ko izjuta telši pilsētiņas apmeklētāji, bija speciālas izlietņu sistēmas, kuras pirmo reizi tika atvestas uz Baltijas valstīm. Izvietojot šādas izlietņu sistēmas mēs spējam kempinga apmeklētājus nepārtraukti nodrošināt ar ūdeni izlietnēs. Protams kempingā neizpalika nu jau ierastie dušu konteineri par kuriem ļoti pozitīvas atsauksmes saņēmām no kempinga apmeklētājiem. Lai tualetes uzturētu tīras 24 h dienā strādāja 2 speciālās mašīnas, kā arī vairāki dežuranti, kas papildināja tualetes papīru tualešu kabīnēs.

VIP zona, pateicoties organizatoru gādībai, šogad tika nodrošināta ar Premium konteineru - konteineru kas ir VIP publikas cienīgas labierīcības. Netika aizmirst arī par pašiem dalībniekiem, kuriem aiz galvenās skatuves tika uzstādīts pašiem savs sanitārais konteiners.

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/SUMMER_SOUND_REALIZACIJA_2013/summer_sound_realizacija_1.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/SUMMER_SOUND_REALIZACIJA_2013/summer_sound_realizacija_2.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/SUMMER_SOUND_REALIZACIJA_2013/summer_sound_realizacija_3.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/REALIZACIJA_2013/SUMMER_SOUND_REALIZACIJA_2013/summer_sound_realizacija_4.jpg

 

Iet atpakaļ